Kto sme ?

5 otázok a odpovedí

Kto sme ? 

        Sme mladí a cieľavedomí, sme pracovití a zodpovední v tom, čo robíme. No tieto vlastnosti nemajú nič spoločné s dôvodom, pre ktorí sme sa rozhodli začať s vedením účtovníctva. Sme mladá firma s mladým no akreditovaním personálom a dovoľujeme si Vám predstaviť nový pohľad na účtovníctvo.

Prečo to robíme ?

        Pred pár rokmi sme sami platili za túto službu účtovníckej firme. S ich prácou sme boli spokojní, no s ich cenami a občas aj prístupom, už tak často nie. Sami dobre vieme, že  dobrý účtovník je v niektorých situáciách počas života podniku na nezaplatenie. No dlhodobo poznáme účtovnícke firmy, ktoré si za jeden účtovný doklad pýtajú aj 100€ mesačne.

Čo Vám ponúkame my?

        Komplexné vedenie účtovníctva a miezd, a to osobne aj online formou. Individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Odborné poradenstvo v prospech Vás a Vášho podnikania! Pomoc s optimalizáciu procesov v podniku, pohotovú komunikáciu a profesionálny no ľudský prístup.

Je to pre Vás stále málo ?

        Pridajte sa k nám a vo väčšine prípadov Vám zaplatíme menšiu dovolenku pre osobu ročne. Nie, nie sme kúzelníci no počítajte s nami. Ak Vám ušetríme 50€ mesačne, vynásobíme počtom mesiacov v roku, výsledkom je 600€ ročne, ktoré môžete minúť na čokoľvek.

Ako je to možné ?

Odpovede sú dve no obe správne.

        Tá prvá je, že to, čo ponúkame Vám sme urobili sami. Vďaka účtovníctvu sme optimalizovali všetky procesy v našom podniku, odstránili nepotrebné - nakúpili potrebné a tým znížili prevádzkové náklady a dosiahli sme výraznú úsporu, ktorú ponúkame Vám.

Tá druhá je jednoduchšia, žiaľ smutnejšia no odpovedzte si na ňu sami. Poznáte majiteľa účtovníckej firmy alebo účtovníka na voľnej nohe s vlastným portfóliom, ktorý by vyzeral, že si žije pod pomery ?


S pozdravom, konatelia spoločnosti.

Chcete nás kontaktovať?